12 Yıllık Bir Adet

Grafik Tasarımcı
Hakkımda

Farklı alanlarda uzman olmak zordur ama benim heyecanım çoktu ve boşa harcayacak vaktim yoktu…

2010 yılında Gazi Üniversitesi Grafik Bölümü’nden derece ile mezun oldum. Sektörde çalışma hayatım ise mezuniyetimden çok daha erken yıllarda başladı. 2008 yılından bu yana gerek ajans bünyelerinde gerekse freelance olarak markalara grafik tasarım hizmeti sunmaktayım. Yurtiçi ve yurtdışında 250’den fazla marka ile işbirliği yaparak kurumsal kimlik çalışmalarından katalog tasarımlarına, dergi tasarımlarından stant çalışmalarına kadar bir çok projeyi hayata geçirdim.

12 yıl önce Grafik Tasarımcı olarak başladığım meslek hayatıma, bugün Kreatif Direktör olarak devam etmekte, markaların talebi olması durumundan baskılı tasarım hizmetlerinin yanı sıra, sosyal medya yönetim hizmeti, markalaşma süreçlerinde kurumsal destek, markaların ihtiyacına yönelik konsept ve içerik geliştirme gibi hizmetler de vermekteyim. Yalnızca sıfırdan yapılacak projelerde değil, revize gerektiren işlerde de markalar ile çalışmaktayım.

Yalnızca öğrenmenin yeterli olmadığı, bildiklerimi başkalarının bildiklerine katmam gerektiği inancıyla 2019 yılı ikinci çeyreği itibari ile de tasarım üzerine online eğitim hazırlıklarına başladım.

Yeteneklerim
Adobe InDesign
98%
Adobe Photoshop
98%
Adobe Illustrator
90%
Macromedia Freehand
98%
Adobe Lightroom
70%
3D Max
60%
Adobe Premiere
30%
AutoCAD
40%
Microsoft Office Programları
85%
Cari Hesap İşlemleri
60%
1
Tasarımcı
261
Müşteri
591
Biten Proje
13938
İçilen Kahve